0

Новости

Cybertruck от Tesla подорожал, не доехав до конвейера Cybertruck от Tesla подорожал, не доехав до конвейера

Электрический пикап Cybertruck от Tesla подорожает от заявленной ранее цены, но никаких конкретных данных не озвучено.

Гендиректор компании Илон Маск во время встречи акционеров Tesla на гигафабрике в Техасе подтвердил, что пикап поступит в производство в середине 2023 года.

09.08.2022 Read more
Тесла Модель 3. Как на украинских дорогах?
На какой машине Илон Маск хочет изменить мир? И самое главное - как вы катаетесь с ним по Украине? Мы внимательно заглянули под капот и попытались оценить Tesla Model 3 вне зависимости от ауры, которая ее окружает. Так как же это на самом деле? Вот наш вердикт.

30.06.2022 Read more
Tesla Model Y: цена, интерьер, производительность и многое другое

Tesla Model Y https://tsk.ua/katalog-avto/model-y/ будет иметь смысл, если вам нравится внешний вид Tesla Model 3 , но вы хотите что-то более конкретное. Фактически, он напоминает более вертикальную и ориентированную на внедорожник версию того же автомобиля.

30.06.2022 Read more
Обзор Tesla Model S Plaid
Model S Plaid https://tsk.ua/katalog-avto/plaid/ компания позиционирует как самый быстрый серийный автомобиль на сегодняшний день. Автомобиль оснащен мощными двигателями, генерирующими огромную мощность более 1000 л.с. Благодаря им конструкция может похвастаться ускорением на уровне, недоступном для других заводских автомобилей с традиционными...
30.06.2022 Read more
Домінування Tesla на ринку поступово стає самоздійснюваним пророцтвом

На видавничому ринку відбувається щось, що змусило згадати про 20-річну давність. Усі пишуть про Теслу. Іноді це “біржовий міхур”, іноді те, що вони “горять”, але назви не крутять. Tesla, мабуть, єдина автомобільна марка, яка заворожує навіть дітей — і я чув це від двох представників різних виробників!

30.06.2022 Read more
Чому я вибрав Tesla Model S

Наш клієнт повідомив нам радісну новину: він вирішив купити електрику, а саме Tesla Model S Long Range Plus. Він також набув великого досвіду роботи з іншими моделями, лізингом Tesla та страховими компаніями. Він поділився цією інформацією з нами на користь інших читачів.

30.06.2022 Read more
Насколько хороша Model 3 в действительно длительном путешествии?

Один из мифов об электромобилях заключается в том, что они не подходят для дальних путешествий — например, поездки по Европе. Мы протестировали Tesla Model 3 https://tsk.ua/katalog-avto/model-3/ из Марселя на побережье Средиземного моря и домой в Осло. Вывод: похороните этот миф.

30.06.2022 Read more
Клієнти Tesla знову стали найзадоволенішими власниками електромобілів

Це найзадоволеніші власники електромобілів Клієнти Tesla знову стали найзадоволенішими власниками електромобілів. Але минулорічний переможець Kia e-Niro наслідує їх приклад.

29.06.2022 Read more
Скільки коштує Tesla Model 3 у Європі?

У лютому 2019 року  Model 3 (https://tsk.ua/katalog- avto/model-3/) вирушила на європейські ринки… Спочатку Model 3, а потім і з Model Y Tesla зміцнила свої позиції в основному проти німецьких виробників, які готують безліч електромобілів. Зріла і дорожча Model S досі процвітала (згідно Jato Dynamics, за перші 10 місяців у неї...

29.06.2022 Read more
Як швидко заряджається Тесла?

Ми вирушили в Псатопіргос, прямо перед Патрами, і протестували зарядні пристрої Tesla потужністю 250 кВт. Як швидко ми зарядилися і який струм ми "спалили"? Питання, на які ми відповідаємо…

29.06.2022 Read more