Запчастини, аксесуари та модифікації для Tesla

Використовуйте тільки оригінальні аксесуари та запчастини Tesla. Деталі Tesla проходять ретельне тестування, щоб підтвердити їхню придатність, надійність та безпеку. Обов'язково придбайте у Tesla для кваліфікованої установки та консультації спеціаліста з модифікації вашого автомобіля Tesla. Аксесуари можна придбати у виставкових залах Tesla або в Інтернеті на сайті tsk.ua

Tesla не може оцінювати деталі, виготовлені іншими постачальниками, і тому не несе відповідальності за їх використання в автомобілі Tesla

Попередження!

Встановлення незатверджених деталей або аксесуарів або внесення несанкціонованих модифікацій в автомобіль Tesla може вплинути на його характеристики та безпеку пасажирів. Гарантія не поширюється на пошкодження, що виникли внаслідок встановлення незатверджених деталей або аксесуарів та внесення несанкціонованих модифікацій.
Попередження!
Tesla не несе відповідальності за смерть, травми або збитки, які можуть виникнути внаслідок встановлення користувачем незатверджених деталей або аксесуарів або внесення несанкціонованих модифікацій.

Ремонт кузова

У разі аварійного ремонту зверніться до tsk.ua або - схвалений Tesla кузовний цех. що для ремонту вашого автомобіля Tesla використовуються оригінальні запчастини. Tesla обрала та схвалила кузовний цех tsk.ua, який відповідає суворим вимогам до навчання, обладнання, якості та задоволеності клієнтів.

Деякі ремонтні майстерні та страхові компанії можуть запропонувати користувачам використовувати вторинне обладнання або деталі, що були у використанні, щоб заощадити гроші. Однак такі деталі не відповідають високим стандартам Tesla за якістю, підгонкою та корозійною стійкістю. Крім того, гарантія не поширюється на аксесуари та деталі, що були у використанні (включаючи будь-які пошкодження, спричинені ними).

Використання транспондерів RFID

У транспортних засобах Tesla використовується металеве покриття вітрового скла, яке може заважати сигналам транспондерів RFID, що використовуються в багатьох системах стягування плати за проїзд. На більшості автомобілів Model S частина цього покриття була видалена для установки транспондера, але це залежить від дати виробництва автомобіля. Це місце знаходиться праворуч від дзеркала заднього виду і є найкращим місцем для встановлення транспондера. Для автомобілів без цього вирізу транспондер має бути встановлений на задньому склі.