Контакти: +380 44 390 65 57 Відділ автомобілів: +380 67 401 00 66 Відділ сервісу: +380 99 552 60 86 Відділ запчастин: +380 99 604 68 81
Контакти: +380 44 390 65 57 Відділ автомобілів: +380 67 401 00 66 Відділ сервісу: +380 99 552 60 86 Відділ запчастин: +380 99 604 68 81

Зовні класичний Mercedes – насправді Tesla!

Зовні Mercedes – насправді Tesla: Ми створили унікальний електромобіль для всесвітньої виставки тюнінгу SEMA!

Наші майстри з тюнінг підрозділу "TSK TUNING" побудували унікальну автівку для всесвітньої виставки SEMA, яка займає пристижне місце в США і загалом у світі. Електромобіль під назвою Tesla Gullwing отримав дуже схвальні оцінки журі і потрапив до топ-40 найкращих проєктів світу на фестивалі.

Електромобіль побудований на базі стандартної Tesla Model 3. В основу кузова було покладено дизайн, який колись було намальовано для бренду Mercedes-Benz. В принципі, це і пояснює наявність значка Mercedes на решітці радіатора. Окрім значка та зовнішньої схожості, від Mercedes в автомобілі нічого немає.

Спочатку навіть були перестороги, чи потрібно взагалі лишати лого Mercedes на машині, яка не має жодного відношення до бренду. Але все ж таки залишили.

Tesla Gullwing отримала двері, що відкриваються вгору. Так, як це реалізовано в електричному кросовері Tesla Model X, та як було колись в спортивному автомобілі Mercedes 300 SL (Gullwing), який випускався з 1954 по 1957 роки.

“Це найдорожча Tesla і одночасно найбільш технологічний класичний автомобіль з автопілотом, додатком, оновленнями та доступом до зарядних станцій Supercharger. Tesla Gullwing увійшла до топ-40 найкращих проєктів на фестивалі тюнінгу SEMA 2023 і могла бути першим електромобілем, який увійшов до топ-12, але поки що, здається, не на часі”, – розповів Богдан Головатюк у коментарі для AUTOGEEK.

Характеристики електромобіля Tesla Gullwing від українських майстрів тюнінгу TSK теж вражають. До 100 км/год він розганяється за 3,9 секунди – це швидше, ніж будь-який автомобіль в такому кузові. Запас ходу цього унікального авто складає близько 350 км на одному заряді.

Метою цього проєкту було показати, що не важливо, який в автомобіля може бути кузов – головне, технології.

“Кузов дуже легко змінити, в цьому нема ніякої проблеми. Головне, що у нас найбільш оптимізований, найбільш ефективний електромобіль, який приховано під скловолоконною оболонкою”, – засновник ТСК,

МАГАЗИН ТЮНІНГУ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН МАГАЗИН АВТОМОБІЛІВ СЕРВІСНІ ПОСЛУГИ

 

 

Хочете працювати в кращій команді компанії №1 Tesla в Україні? Ви захоплені електромобілями і хочете розвивати свої навички в цій галузі? Шукаєте цікаву і високооплачувану роботу в дружному колективі? Тоді чекаємо вас в нашому сервісі TSK.UA!

Ми це краща команда TESLA в Україні, що спеціалізується на ремонті та наданню комплексних послуг до електромобілів цієї марки. Ми пропонуємо широкий спектр послуг, від діагностики та заміни акумулятора до фарбування кузова та рихтування. Ми працюємо з найсучаснішим обладнанням та якісними матеріалами, щоб забезпечити нашим клієнтам бездоганний сервіс.

 

Для розширення штату ми оголошуємо набір на наступні вакансії:

 

  • Асистент маляра. Ви підготуєте поверхню кузова під фарбування, шліфування, грунтування, маскування і лакування. Вимоги: досвід роботи в автосервісі не менше 1 року, знання технології фарбування, акуратність, відповідальність, бажання вчитися.

 

  • Рихтовщик. Ви випрямите кузов і елементи підвіски, заміните пошкоджені деталі, відновите геометрію автомобіля. Вимоги: досвід роботи в автосервісі не менше 2 років, знання конструкції та особливостей електромобілів Tesla, вміння працювати з рихтувальним обладнанням, увага до деталей, стресостійкість.

 

  • Арматурщик. Ви будете виготовляти фурнітуру для кузова і елементів підвіски, зварювати, різати, згинати і з'єднувати металеві деталі. Вимоги: досвід роботи в автосервісі не менше 2 років, знання зварювальних технологій і матеріалознавства, вміння читати креслення і схеми, висока швидкість і якість роботи, фізична витривалість.

 

  • Електрик. Ви будете діагностувати, ремонтувати та регулювати електричну систему автомобіля Тесла, замінювати акумулятори, контролери, датчики та інші компоненти. Вимоги: досвід роботи в автосервісі не менше 2 років, знання електроніки та програмування, вміння працювати з діагностичним обладнанням, безпека і точність.

 

  • Майстер-прийомщик. Ви будете приймати автомобілі Tesla від клієнтів, консультувати їх щодо послуг і цін, заповнювати документацію, координувати роботу між майстрами і замовниками, контролювати якість і терміни виконання замовлень. Вимоги: досвід роботи в автосервісі не менше 2 років, знання автомобілів Tesla (бажано), вміння спілкуватися з клієнтами і вирішувати конфліктні ситуації, організаторські та лідерські якості.

 

Якщо ви зацікавлені в одній з цих вакансій, надішліть своє резюме та супровідний лист на нашу електронну адресу: info@tsk.ua. Ми розглянемо вашу кандидатуру і зв'яжемося з вами найближчим часом. Не пропустіть свій шанс стати частиною нашої команди і працювати з найбільш інноваційними та екологічними автомобілями в світі!

 

Кращий спосіб знайти автомобіль, який підійде саме Вам - здійснити безкоштовний тест-драйв

Обов'язковою умовою для участі в тест-драйві є:

- Наявність прав з відкритою категорією "B"

- Стаж упраління автомобілем не менше 2-х років