Update Catalogue Tesla Parts 2023

 

Оновлено каталог запчастин до Тесла 

Якщо ви власник або маєте відношення до ремонту автомобілів Тесла, то ви напевно знаєте, як важливо підібрати правильні запчастини для вашого електромобіля. Помилки у підборі запчастин можуть призвести до простою машини на сервісі та втраті грошей. До того ж Тесла постійно оновлює свої моделі та запчастини, тому потрібно бути в курсі останніх трендів. 

Компанія ТСК, яка займається продажем та доставкою запчастин для Тесла в Україні та Європі, пропонує вам вирішення цієї проблеми. Сьогодні, 01.11.2023, ми оновили свій каталог запчастин для всіх моделей Тесла: S, 3, X, Y, Plaid та додали нову Model 3 Highland.

Каталог доступний на сайті компанії в розділі "каталог". Маючі зручний інтерфейс із групуванням спискового режиму та фільтром для пошуку потрібної групи товарів, робить його адаптивнив та зручним. Крім того, каталог має візуалізацію запчастин, тобто ви можете побачити, яка деталь, як вона виглядає і де вона знаходиться у машині.

Це допоможе вам безпомилково визначити каталожні номери потрібних деталей та перевірити їх статус на складі ТСК.  

Якщо товар є в наявності, ви можете зробити онлайн замовлення за кілька етапів. Якщо товар на замовлення, вам потрібно заповнити форму зворотного зв'язку та підтвердити ваше замовлення.

Компанія ТСК гарантує швидку та надійну доставку запчастин по всій Україні та Європі. Компанія ТСК цінує свою репутацію, ставиться з повагою до часу та бюджету своїх клієнтів і завжди відстежує тренди Тесла з запчастин та оновлень.

За допомогою нового каталогу запчастин до Tesla від компанії ТСК ви зможете заощадити час та гроші на ремонт вашого електромобіля.

Дякуємо, що стежте за нами. Сподіваємось, що ця стаття вам сподобалася та допоможе вам зберегти час та гроші. Якщо у вас є якісь побажання чи пропозиції щодо покращення каталогу або нашого сервісу, будь ласка, напишіть нам. Ми завжди раді вашому відгуку.

 

TESLA MODEL S МАГАЗИН КАТАЛОГ

 

TESLA MODEL 3 МАГАЗИН КАТАЛОГ

 

TESLA MODEL X МАГАЗИН КАТАЛОГ

 

TESLA MODEL Y  МАГАЗИН КАТАЛОГ