News | Tesla Service Auto Parts Tuning

News

Tuning for Tesla Model 3: how to make your electric car even better? Tuning for Tesla Model 3: how to make your electric car even better?

Тесла Модел 3 - це сучасний електромобіль, який поєднує в собі високу потужність, екологічність і комфорт. Він має стильний дизайн, просторий салон, інноваційну технологію і вражаючу динаміку. Але чи можна зробити його ще більш привабливим і спортивним? Відповідь - так!

09.10.2023 Read more
Роспаковка Tesla Model 3 2024 Highland

Повний огляд наживо оновленої Model 3!  Переглянути відео можна за посиланням на офіційний ютуб канал! Замовити автомобіль можна онлайн у нас на сайті

29.12.2023 Read more
Tesla factories produced the 2 millionth electric car

Tesla's Fremont plant in California has reached a new milestone by producing its 2 millionth vehicle. They published a photograph showing a 2 million car in front of the staff and a sign with the inscription “2 million”. This news was published by Tesla CEO Elon Musk.

09.08.2022 Read more
Тесла Модель 3. Как на украинских дорогах?
На какой машине Илон Маск хочет изменить мир? И самое главное - как вы катаетесь с ним по Украине? Мы внимательно заглянули под капот и попытались оценить Tesla Model 3 вне зависимости от ауры, которая ее окружает. Так как же это на самом деле? Вот наш вердикт.

Мы пробовали Tesla Model 3 несколько раз, но всегда только в США и в течение относительно короткого времени. Но теперь у нас есть возможность как следует протестировать машину на чешских дорогах. В городах, вне их и на трассах. На сломанных и модифицированных поверхностях. И как и ожидалось, наши впечатления немного отличаются.
30.06.2022 Read more
Tesla Model Y – краще і смачніше, але чи досить добра?

Tesla Model Y (https://tsk.ua/katalog-avto/model-y/) довго чекали, але тепер великий позашляховик нарешті прибув до України. У порівнянні з популярною моделлю 3, Y здебільшого краще, але вона також стала однією з найдорожчих у цій галузі.

30.06.2022 Read more
Tesla Model Y: цена, интерьер, производительность и многое другое

Tesla Model Y https://tsk.ua/katalog-avto/model-y/ будет иметь смысл, если вам нравится внешний вид Tesla Model 3 , но вы хотите что-то более конкретное. Фактически, он напоминает более вертикальную и ориентированную на внедорожник версию того же автомобиля.

30.06.2022 Read more
Обзор Tesla Model S Plaid

Model S Plaid https://tsk.ua/katalog-avto/plaid/ компания позиционирует как самый быстрый серийный автомобиль на сегодняшний день. Автомобиль оснащен мощными двигателями, генерирующими огромную мощность более 1000 л.с. Благодаря им конструкция может похвастаться ускорением на уровне, недоступном для других заводских автомобилей с традиционными силовыми установками.

30.06.2022 Read more
Домінування Tesla на ринку поступово стає самоздійснюваним пророцтвом

На видавничому ринку відбувається щось, що змусило згадати про 20-річну давність. Усі пишуть про Теслу. Іноді це “біржовий міхур”, іноді те, що вони “горять”, але назви не крутять. Tesla, мабуть, єдина автомобільна марка, яка заворожує навіть дітей — і я чув це від двох представників різних виробників!

30.06.2022 Read more
Чому я вибрав Tesla Model S

Наш клієнт повідомив нам радісну новину: він вирішив купити електрику, а саме Tesla Model S Long Range Plus. Він також набув великого досвіду роботи з іншими моделями, лізингом Tesla та страховими компаніями. Він поділився цією інформацією з нами на користь інших читачів.

30.06.2022 Read more
Насколько хороша Model 3 в действительно длительном путешествии?

Один из мифов об электромобилях заключается в том, что они не подходят для дальних путешествий — например, поездки по Европе. Мы протестировали Tesla Model 3 https://tsk.ua/katalog-avto/model-3/ из Марселя на побережье Средиземного моря и домой в Осло. Вывод: похороните этот миф.

30.06.2022 Read more