Контакти: +380 44 390 65 57 Відділ автомобілів: +380 67 401 00 66 Відділ сервісу: +380 99 552 60 86 Відділ запчастин: +380 99 604 68 81
Контакти: +380 44 390 65 57 Відділ автомобілів: +380 67 401 00 66 Відділ сервісу: +380 99 552 60 86 Відділ запчастин: +380 99 604 68 81

Тюнінг для Tesla Model 3: як зробити свій електромобіль ще кращим?

PHOENIX PHOENIX aero

Тесла Модел 3 - це сучасний електромобіль, який поєднує в собі високу потужність, екологічність і комфорт. Він має стильний дизайн, просторий салон, інноваційну технологію і вражаючу динаміку. Але чи можна зробити його ще більш привабливим і спортивним? Відповідь - так! Ми пропонуємо унікальний тюнінг комплект для Тесла Модел 3, який включає в себе пороги, капот, передній бампер, задній дифузор, спойлер і накладки на дзеркала. Цей body kit надає автомобілю динамічний і агресивний вигляд, покращує аеродинаміку.

Варіанти кастомізації

Кастомізація доступна в двох варіантах: "PHOENIX та PHOENIX aero". Перший варіант не включає в себе капот і передній бампер, а замість них встановлюється передній сплітер. Другий варіант має новий капот і бампер, які гармонійно поєднуються з рештою елементів комплекта. У обох варіантах є можливість комбінувати окремі деталі у вигляді накладок і спойлера.

Матеріали і якість

Ці деталі можна замовити на вибір з скловолокна або з карбону. Скловолокно - це легкий і міцний матеріал, який має гладку поверхню і легко фарбується. Карбон - це сучасний композитний матеріал, який має високу жорсткість і малу вагу. Він має характерний чорний кольор і текстуру, яка підкреслює спортивний стиль автомобіля. Для преміум версії використовується кований карбон, який має стильний вигляд, міцність і легкість.

Все обладнання тюнингу до Тесла Модел 3 виготовляється за найвищими стандартами якостi. Воно пройшло ретельне тестування на безпеку, надiйнiсть i довговiчнiсть. Воно також відповідає всім вимогам законодавства України щодо технічного стану та екологічності автомобілів.

Про компанію TSK.UA

Компанія TSK.UA - це перший сервіс Тесла в Україні, який займається не тільки ремонтом і продажем автомобілів, але і їх кастомізацією. Комплексні послуги по автомобілям Тесла в Україні від професіоналів у своїй справі. Ми маємо великий досвiд роботи з електромобiлями, сучасне обладнання i квалiфiкований персонал. Ми гарантуємо високу якiсть наших послуг i задоволення наших клiєнтiв.

Якщо у вас виникло бажання змінити свій автомобіль, у вас є можливість звернутися в чат або на гарячу лінію компанії. Ми радо проконсультуємо вас про всi деталi тюнинга обвеса для Тесла Модел 3, пiдберемо оптимальний варiант для вашого бюджету i смаку, i зробимо ваш електромобiль ще кращим.

Автомобілі Tesla Model S,E,X,Y Plaid у наявності та власний автосалон в Київі

Найбільший склад запчастин Тесла

Сервісні послуги віддалено та в Гостомелі

Виготовлення тюнінгу у наявсності та під замовлення

Пригон автомобілів Тесла из США "під ключ"

Оцінка пошкоджень та відновлення авто

 

 

Хочете працювати в кращій команді компанії №1 Tesla в Україні? Ви захоплені електромобілями і хочете розвивати свої навички в цій галузі? Шукаєте цікаву і високооплачувану роботу в дружному колективі? Тоді чекаємо вас в нашому сервісі TSK.UA!

Ми це краща команда TESLA в Україні, що спеціалізується на ремонті та наданню комплексних послуг до електромобілів цієї марки. Ми пропонуємо широкий спектр послуг, від діагностики та заміни акумулятора до фарбування кузова та рихтування. Ми працюємо з найсучаснішим обладнанням та якісними матеріалами, щоб забезпечити нашим клієнтам бездоганний сервіс.

 

Для розширення штату ми оголошуємо набір на наступні вакансії:

 

  • Асистент маляра. Ви підготуєте поверхню кузова під фарбування, шліфування, грунтування, маскування і лакування. Вимоги: досвід роботи в автосервісі не менше 1 року, знання технології фарбування, акуратність, відповідальність, бажання вчитися.

 

  • Рихтовщик. Ви випрямите кузов і елементи підвіски, заміните пошкоджені деталі, відновите геометрію автомобіля. Вимоги: досвід роботи в автосервісі не менше 2 років, знання конструкції та особливостей електромобілів Tesla, вміння працювати з рихтувальним обладнанням, увага до деталей, стресостійкість.

 

  • Арматурщик. Ви будете виготовляти фурнітуру для кузова і елементів підвіски, зварювати, різати, згинати і з'єднувати металеві деталі. Вимоги: досвід роботи в автосервісі не менше 2 років, знання зварювальних технологій і матеріалознавства, вміння читати креслення і схеми, висока швидкість і якість роботи, фізична витривалість.

 

  • Електрик. Ви будете діагностувати, ремонтувати та регулювати електричну систему автомобіля Тесла, замінювати акумулятори, контролери, датчики та інші компоненти. Вимоги: досвід роботи в автосервісі не менше 2 років, знання електроніки та програмування, вміння працювати з діагностичним обладнанням, безпека і точність.

 

  • Майстер-прийомщик. Ви будете приймати автомобілі Tesla від клієнтів, консультувати їх щодо послуг і цін, заповнювати документацію, координувати роботу між майстрами і замовниками, контролювати якість і терміни виконання замовлень. Вимоги: досвід роботи в автосервісі не менше 2 років, знання автомобілів Tesla (бажано), вміння спілкуватися з клієнтами і вирішувати конфліктні ситуації, організаторські та лідерські якості.

 

Якщо ви зацікавлені в одній з цих вакансій, надішліть своє резюме та супровідний лист на нашу електронну адресу: info@tsk.ua. Ми розглянемо вашу кандидатуру і зв'яжемося з вами найближчим часом. Не пропустіть свій шанс стати частиною нашої команди і працювати з найбільш інноваційними та екологічними автомобілями в світі!

 

Кращий спосіб знайти автомобіль, який підійде саме Вам - здійснити безкоштовний тест-драйв

Обов'язковою умовою для участі в тест-драйві є:

- Наявність прав з відкритою категорією "B"

- Стаж упраління автомобілем не менше 2-х років