+380 67 401 00 66 +380 44 390 65 57
+380 67 401 00 66 +380 44 390 65 57

Новости

Як швидко заряджається Тесла?

Ми вирішили протестували зарядні пристрої Tesla потужністю 250 кВт. Як швидко ми зарядилися і який струм ми "спалили"? Питання, на які ми відповідаємо…

Tesla Model 3: наскільки вона гарна?

Tesla Model 3 (https://tsk.ua/katalog-avto/model-3/ ) - був найочікуванішим автомобілем на планеті! Його оформили попередні замовлення півмільйона людей з усього світу. Наш вимогливий тест покаже нам, наскільки гарна нова дитина Ілона Маска.

Tesla Model S і X Performance з кращим прискоренням. Дякую Cheetah Stance?

Відразу після введення стійки Cheetah Tesla знизила заявлений час розгону до 100 км/год у Model S Performance та Model X Performance. Тепер це 2,5 замість 2,6 та 2,8 замість 2,9 секунд відповідно. Це перегляд у бік зниження на 3,5-4 відсотки.

Tesla Model 3 Long Range: автомобіль майбутнього, який можна купити вже сьогодні

Мої зустрічі з першими автомобілями Tesla завжди закінчувалися розчаруванням. Ці машини справляли враження, але мали прикрі недоліки, що псували враження. Модель 3 відрізняється. Вигострений, продуманий і просто успішний. І це дуже погані новини для змагань.

Запчастини, аксесуари та модифікації для Tesla

Використовуйте тільки оригінальні аксесуари та запчастини Tesla. Деталі Tesla проходять ретельне тестування, щоб підтвердити їхню придатність, надійність та безпеку. Обов'язково придбайте у Tesla для кваліфікованої установки та консультації спеціаліста з модифікації вашого автомобіля Tesla. Аксесуари можна придбати у виставкових залах...

Что нужно знать о Тесла?

Что касается электрической мобильности, то, с чем мы все согласны : автомобильные эксперты, пользователи и широкая общественность, так это то, что Tesla является эталонным брендом для электромобилей.

Тесла – СТО у Києві

В даний час, коли автомобілі внутрішнього згоряння становлять переважну більшість автомобільного транспорту, відсутність відповідної мережі є великою проблемою. Відмови складних приводних систем вимагають частих перевірок та запобігання певним ситуаціям, здатних буквально розорити домашній бюджет.

Tesla Model 3 — как устроена машина, за которой стоят очереди?

В Tesla Model 3 https://tsk.ua/katalog-avto/model-3/ почти всем отличается от того, что мы знаем от брендов с давними традициями автомобилестроения: дизайн, сервис, гаджеты. Этот автомобиль вообще производит впечатление, что он создан компанией вне автомобильной промышленности. Но так ли это… хорошая машина? Мы проверяем это в нашем...

Преимущества автомобилей Тесла

Покупая Тесла вы получаете ряд преимуществ которые мы опишем в данной статье: